FOXING

 


Foxing to czwórka chłopaków o nieco szalonej, by nie powiedzieć pokręconej, wyobraźni (o czym świadczą ich teledyski) i sporym muzycznym talencie (o czym świadczą ich koncerty).

Grupa powstała w 2011 roku na gruzach innego muzycznego projektu o post-rockowym charakterze. Ale w nowej odsłonie panowie postanowili grać inną muzykę. Zadebiutowali na początku 2012 roku epką przewrotnie zatytułowaną „Old Songs”. A rok później wydali swoją pierwszą płytę „The Albatross” i się zaczęło...

W kolejnych latach stopniowo budowali swoją pozycję na scenie indie i emo rocka i to pomimo różnych zmian w składzie. W 2018 roku ukazał się ich trzeci i chyba zdecydowanie najlepszy krążek „Nearer to God”, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i fanów. Grupa słynie z żywiołowych koncertów, świetnego kontaktu z publicznością i emocji, które rozsadzają nawet najbardziej stateczne sceny. Liczymy więc, że podczas czerwcowego koncertu zespołu w ramach Halfway Festival dojdzie do wielu muzycznych interakcji pomiędzy naszą publicznością, a zespołem.

 
kup-karnet

© 2018 Halfway Festival | All Rights Reserved. Made with love by DO IT crew

Font Resize
Contrast

Zapisz się do newslettera

Get updates direct to your inbox.

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).

FreshMail.pl